Taksit Market'te Alışveriş

Değerli müşterimiz,

Taksit Market'te alışveriş yapmadan önce bilmeniz gereken bazı önemli noktaları sizlerle paylaşmak isteriz:
 

1. Fibabanka Alışveriş Kredisi ile Taksitli Alışveriş

Fibabanka müşterisi olun ya da olmayın, 24 aya varan vadelerde taksitlendirme avantajından faydalanabilirsiniz.

Taksitlendirme için sepet alt tutarı 300 TL olup, taksit vadesi sepetinizdeki ürünlerin yasal vadelendirme sınırı daha düşük olan ürünle eşitlenecektir. Örneğin; 5000 TL üzeri cep telefonlarında yasal sınır 3 ay olduğundan, sepetinize atacağınız 12 ay maksimum vadesi olan bir ürün bile olsa sepetin tamamı 3 ay ile sınırlandırılır. Böyle bir durumda her iki ürünü farklı sepetlerde satın alarak ilerleyebilirsiniz.

Fibabanka müşterisi olan müşterilerimiz, sepet adımından sonra cep telefonu doğrulamasını gerçekleştirerek kredibiliteleri doğrultusunda ürün alımını gerçekleştirebilecektir.

Fibabanka müşterisi olmayan müşterilerimizin ise öncelikle Fibabanka Mobil Bankacılık uygulamasını indirerek müşteri olmalarını, ardından satın alma işlemi yapmalarını öneririz. Detaylı bilgiye https://www.fibabanka.com.tr/musteri-olmak-istiyorum adresinden ulaşabilirsiniz.

 

2. Ücretsiz Kargo ve Aynı Gün Kargo

Taksit Market olarak sitemizdeki tüm ürünlerin, her hangi bir alt limit olmaksızın ücretsiz kargo ile sunulması için gayret etmekteyiz. Bununla birlikte İstanbul içinde saat 13.00'e kadar vereceğiniz 300 TL ve üzeri siparişleriniz de yine aynı gün ve ücretsiz kargo ile sizlere ulaştırılacaktır.

*Aynı gün ücretsiz kargo için sepette yer alan ürünlerin toplam maksimum desisi 8'i geçmemelidir.

 

3. Her Zaman Orijinal ve Garantili Ürün

Taksit Market olarak üretici ve yetkili distribütör garantili ürünler dışında ürün satmayacağımızı taahhüt ediyoruz. Sitemizde her zaman orijinal ve garantili ürünlere erişebileceksiniz. 

 

4. Kredi Kartı ile Ödeme Seçeneği

Taksit Market'te 11 Nisan 2022 tarihinden itibaren, taksit anlaşması yapılan kredi kartlarıyla vade farklı 12 taksite kadar alışveriş yapabilirsiniz. 

Daha fazla soru ve yanıt için https://taksitmarket.com/sayfalar/sik-sorulan-sorular adresini ziyaret edebilirsiniz.