Taksit Market'te Alışveriş

Değerli müşterimiz,

Taksit Market'te alışveriş yapmadan önce bilmeniz gereken bazı önemli noktaları sizlerle paylaşmak isteriz:
 

1. Fibabanka Alışveriş Kredisi ile Taksitli Alışveriş

Sitemizden taksitli alışveriş yaparken tek taksitlendirme yönteminin Fibabanka Alışveriş Kredisi olduğunu belirtmek isteriz. Fibabanka müşterisi olun ya da olmayın, 24 aya varan vadelerde taksitlendirme avantajından faydalanabilirsiniz.

Taksitlendirme için sepet alt tutarı 300 TL olup, taksit vadesi sepetinizdeki ürünlerin yasal vadelendirme sınırı daha düşük olan ürünle eşitlenecektir. Örneğin; 3500 TL üzeri cep telefonlarında yasal sınır 3 ay olduğundan, sepetinize atacağınız 12 ay maksimum vadesi olan bir ürün bile olsa sepetin tamamı 3 ay ile sınırlandırılır. Böyle bir durumda her iki ürünü farklı sepetlerde satın alarak ilerleyebilirsiniz.

Fibabanka müşterisi olan müşterilerimiz, sepet adımından sonra cep telefonu doğrulamasını gerçekleştirerek kredibiliteleri doğrultusunda ürün alımını gerçekleştirebilecektir.

Fibabanka müşterisi olmayan müşterilerimizin ise öncelikle Fibabanka Mobil Bankacılık uygulamasını indirerek müşteri olmalarını, ardından satın alma işlemi yapmalarını öneririz. Detaylı bilgiye https://www.fibabanka.com.tr/musteri-olmak-istiyorum adresinden ulaşabilirsiniz.

 

2. Ücretsiz Kargo ve Aynı Gün Kargo

Taksit Market olarak sitemizdeki tüm ürünlerin, her hangi bir alt limit olmaksızın ücretsiz kargo ile sunulması için gayret etmekteyiz. Bununla birlikte İstanbul içinde saat 11.00'e kadar vereceğiniz 300 TL ve üzeri siparişleriniz de yine aynı gün ve ücretsiz kargo ile sizlere ulaştırılacaktır.

*Aynı gün ücretsiz kargo için sepetlte yer alan ürünlerin toplam maksimum desisi 8'i geçmemelidir.

 

3. Her Zaman Orjinal ve Garantili Ürün

Taksit Market olarak yetkili distribütör garantili ürünler dışında ürün satmayacağımızı taahhüt ediyoruz. Sitemizde her zaman orjinal ve garantili ürünlere erişebileceksiniz. 

 

4. Kredi Kartı ile Ödeme Seçeneği

Satın almak istediğiniz ürünlerin toplamı 300 TL altında mı? Merak etmeyin, sitemiz üzerinden 300 TL altı sepet tutarında kalsanız bile kredi kartı ile tek çekim olacak şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Dilerseniz satın aldığınız ürünleri kendi bankanız üzerinden taksitlendirebilirsiniz.