Tamamen Dijital, Tamamen Yeni Nesil ! Performansı İle Şahaneler Yaratan Xbox Series S'e Merhaba Deyin!

Şimdiye kadar gördüğünüz en küçük ve şık Xbox konsol sahnede. Dünyanın en küçük Xbox’ı olarak tanıtılan bu konsol, minik olmasına rağmen yüksek performans vaad ediyor.

Microsoft’un yeni nesil oyun konsollarından birisi olan Xbox Series S’i gelin birlikte inceleyelim. 

İlk zamanlar Tetris ve Nintendo ile hayatımıza giren oyunlar, zamanla yerini bilgisayar oyunlarına ve oyun konsollarına bıraktı. "Yeni Nesil" dediğimiz konsollar ve oyunlar piyasaya çıkış yapmaya başladı. Oyun dünyasında yeni bir devir açılmış oldu.

 

XBOX Series S ile Kaldığınız Yerden Devam!

 

Hızlı Devam Etme özelliği ile birden fazla oyun arasında sorunsuz geçiş yapabilir ve bıraktığınız yerden anında devam edebilirsiniz. Daha fazla oynayın, daha az bekleyin. Özel bir SSD ve entegre yazılım tarafından desteklenen Xbox Velocity Architecture ile yeni nesil hız ve performansı deneyimleyin.

 

‘Xbox Game Pass’ ile Favori Oyununuzu Keşfedin!

 

Xbox Game Pass Ultimate ile yeni favori oyununuzu keşfedin. Xbox Game Pass Ultimate, Xbox Live Gold'u ve yüzlerce yüksek kaliteli oyunu içerir. Aylık düşük bir ücret karşılığında arkadaşlarınızla konsolda, bilgisayarda, telefonlarda ve tabletlerde 100'den fazla yüksek kaliteli oyunu oynayın.

Unutma! Sürekli eklenen oyunlarla, her zaman oynayacak yeni bir şeyler vardır.

 

Kablosuz Oyun Kumandasının Konforunu Yaşayın! 

 

Oyun sırasında yüksek konfor için şık ve iyileştirilmiş geometrik yüzeylere sahip Xbox Kablosuz Oyun Kumandasının modern tasarımını deneyimleyin. Kaymaz yüzey ve hibrit yön düğmeleri sayesinde hedefe kilitlenin. Özel bir Paylaş düğmesiyle sorunsuz bir şekilde içerik yakalayın ve paylaşın.

 

‘XBOX FAMILY SETTINGS’ ile HERKES İÇİN GÜVENLİ OYUN

 

"Xbox Family Settings" ebeveynlere çocukları için Xbox profilleri oluşturup bu profilleri detaylı bir şekilde yönetebilme imkanı sağlıyor. Ebeveynler, Xbox Family Settings uygulamasını kullanarak çocukları için farklı profiller oluşturabilecekler. Ebeveynler, oluşturulan profiller için özelleştirilmiş kararlar verebilir. 

Ekran süresi özelliğiyle Xbox konsollarınızda ve Windows 10 cihazlarınızda çocuklarınızın ne kadar süre oyun oynadığını ve program izlediğini yönetebilirsiniz. Ayrıca ebeveynler, çocuklarının Xbox oynarken kimle konuşup kimle konuşmayacaklarını da belirleyebilecekler. 

Xbox Series S ile oyun deneyiminizin tadını çıkarın :)

Benzer Haberler