TaksitMarket Banner Image
Taksitli Telefon Blog Yazısı Ana Görsel

Taksitli Cep Telefonu Nasıl Alınır

2020’yi ardımızda bırakırken cep telefonu fiyatları da her geçen gün yükselmeye devam ediyor. Günden güne akıllı telefonlara yeni teknolojik özelliklerinin eklenmesiyle maliyetlerinde de bir artış meydana geliyor. Ancak artık çözümü kolay.

2020’yi ardımızda bırakırken cep telefonu fiyatları da her geçen gün yükselmeye devam ediyor. Günden güne akıllı telefonlara yeni teknolojik özelliklerinin eklenmesiyle  maliyetlerinde de bir artış meydana geliyor. Bugün İstediğiniz iyi bir modeli satın almak için indirim ve kampanyaları beklemek gerekiyor. Bu durumda herkesin kenarda bir birikimi olmadığını veya herkesin limiti yüksek bir kredi kartına sahip olmadığını göz önünde bulundurmak lazım.

 

Tek seferde nakit olarak bu telefonları almak zor olduğundan, hal böyle olunca taksit avantajlarından yararlanmak müşteri için çok önemli bir kaçış yolu haline geliyor. Ancak bu noktada da 2020’de yapılan son yasa düzenlemeleriyle kredi kartlarına taksit imkanının  kaldırılmasından dolayı; bir çözüm yolu olarak GSM operatörleri faturalı hat kampanyalarına “taksitle cep telefonu” kampanyalarını eklediler. 

Fakat “taksitle cep telefonu almanın” bu yönteminde de istenen taksit rakamına ve satın alınacak cihazın modeline göre müşterinin operatör tarifesine ek masraflar yansıtılmaktadır. Bu da müşterinin bir bakıma yeni cep telefonuna normal maliyetinden çok daha fazla ücret ödemesi demektir.

 

Taksit Market ile Tanışın!

Online alışverişi hala riskli görenlerden misiniz?

Belki de sizi cezbedecek avantajlarla henüz karşılaşmamışsınızdır, hiç böyle düşündünüz mü?

Hep hayalini kurduğunuz o cep telefonunu sonunda internette buldunuz. Hep istediğiniz o kamera kalitesi hep aradığınız o güçlü batarya ile buluşmuş…

Tabularınızı yıkmamıza hazır mısınız? Çünkü sizi hayalinizdeki akıllı telefon ile buluşturmayı amaçlarken bunu olabilecek en ekonomik ve hesaplı şekilde yapmak bizim birincil görevimiz.

Bırakın; biz size Taksit Market’in riskten çok avantaj olarak dönecek alışveriş biçimini tanıtalım, kararı siz verin!


Sizi Önemsiyoruz!

Sizi önemsiyoruz. Bunun için başta cep telefonları olmak üzere; kredi kartı ile alışveriş kısıtı yaşadığınız, hep isteyip de bir türlü alamadığınız tüm elektronik ürünleri, en uygun fiyatlar ve ekonomik ödeme çözümleri ile siz değerli müşterimizle buluşturmayı amaçlıyoruz. Evlerimizden çıkamadığımız bu zorlu süreçte sizin sağlığınızı önemsiyor, web sitemiz aracılığı ile size fiziksel bir mağaza deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Ancak dilediğiniz zaman İstanbul Maslak’ta bulunan depomuzda bizi ziyaret edebilir, bir çayımızı içebilirsiniz.

 

Taksit İmkanları!

Yasa gereğince cep telefonunda kredi kartı kullanımın kalkması, dolayısıyla taksit seçeneğinin de kalmaması ile birlikte özellikle siz teknoloji meraklıları alım konusunda bir hayli zor durumda kalıyorsunuz. Diğer pek çok e-ticaret sitesinden cep telefonu almak istediğinizde de maalesef “Banka kartlarına taksit yapılmamaktadır.” ibaresi ile karşılaşıyorsunuz.

Fakat Taksit Market cep telefonuna taksit yapmayan diğer tüm online alışveriş  mağazalarına meydan okuyor! Sizi tüm dünyanın şuan tehlike altında bulunduğu bu zor süreçte mağazaya gitmekten kurtarıyor; önce sağlığınızı, sonra da cüzdanınızı düşünüyor!

Taksit Market olarak siz değerli müşterilerimize faizsiz 12 aya varan taksit seçenekleri ile yeni cep telefonunuzun ödemesini yapma imkanı sunuyoruz.

Ancak size küçük bir uyarı: Yasal nedenlerden ötürü, doğru taksitlendirmeden faydalanabilmek için sepetinizde tek ürün bulunmalı ve yine yasal taksit sınırlaması nedeni ile 3.500 TL altı cep telefonuna 12, 3.500 TL üstü cep telefonuna 3, tabletlere 6, bilgisayar ürünlerine de 12 aya varan taksit yapıyoruz.

 

Garanti Ediyoruz!

Taksit Market’te garanti etmediğimiz  bir ürünü size sunmadığımız gibi, size satışını yapıyor olduğumuz her ürünün de garantili olmasına ekstra dikkat ediyoruz. Bu nedenle tüm ürünlerimizin yetkili distribütör ve üretici firma garantisinde olduğundan emin olabilirsiniz. Dolayısıyla satın almış olduğunuz ürünlerde garanti süresi içerisinde oluşabilecek herhangi bir sıkıntıda, dilediğiniz bir yetkili serviste tüm garanti hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

İade Edeceğinizi Düşünmüyoruz Ama…

Diyelim ki istediğiniz ürünün sipariş adımlarını gerçekleştirdiniz, Fibabanka Alışveriş Kredisi başvuru formunu da doldurdunuz ancak bir nedenden dolayı siparişini iptal etmek istiyorsunuz. İptal seçeneğini yasal sınırlar çerçevesinde kullanabilirsiniz, iptal edilen siparişler tarafımızca bankaya bildirilerek kredinizin de iptali sağlanır.

Ayrıca satın almış olduğunuz ürününüzün teslimi gerçekleştikten sonra her daim iade yapma şansınız da mümkün. Herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin 14 gün içerisinde mesafeli satış sözleşmesi yaparak sitemizden aldığınız ürünü iade edebilirsiniz. 

Yalnızca; iade ettiğinizi, yani cayma hakkınızı kullandığınızı çağrı merkezi üzerinden bize arayarak haber verin ki; iade sürecini sizin için başlatalım.

 

Kargonuz Bizden! Hem de Hıphızlı Teslimat İle!

Sizin memnuniyetiniz her şeyden önce gelir. Tam da bu nedenle aracı kargo firmaları ile uğraşmanızı, kargo şubesine gitmek zorunda kalmanızı, evinizde günlerce kargonuzu beklemenizi, hiç ama hiç istemiyoruz! Sizi tipik kargo şikayetlerinizden kurtarıyor ve bunun karşılığında siparişleriniz için şimdilik sadece İstanbul’da hizmet veren kendi dağıtım ağımızı kurmuş bulunuyoruz. Böylece ürününüzü satın almanızın hemen ardından saat 11’e kadar olan siparişlerinizde aynı gün içinde ürününüzü teslim alabilirsiniz bile! Eğer siparişinizi saat 11’den sonra oluşturmuşsanız tedarik sürecinden dolayı kargo işlemleriniz 1-2 iş gününü bulacaktır. Unutmayın; siparişinizin durumunu, nerede olduğunu, kargoya teslim edilip edilmediğini size ileteceğimiz takip numarası ile hem sitemiz üzerinden hem de çağrı merkezimizi arayarak takip edebilirsiniz.

 

0 Faiz = 1 Adım Önde Müşteri demektir!

Artık diğer müşteriler bir yana, “siz” bir yana…
Çünkü Taksit Market olarak Fibabanka AŞ ile yapmış olduğumuz Fibabanka Alışveriş Kredisi sayesinde size 12 ay vadeli, “faizsiz” tüketici kredisi sağlıyoruz. Ee, n’apalım, bizim de olayımız bu! Kendinizi o şanslı müşterilerden sayabilirsiniz. Böylelikle peşin ödeme yükünden de, katlanarak artan faiz oranlarından da çile çekmenizi önlüyoruz. Biz sadece hayallerinizdeki ürüne hayallerinizdeki kadar kolay ulaşın istiyoruz.

 

Nasıl mı? Önce Şu Formu Doldurur Musunuz?
 

Değerli müşterimiz, taksitli ürün satın alma süreçlerinizde özellikle Fibabanka müşterisi olmanız şart değildir. Endişelenmeyin, biz zaten bunu sizin için halledeceğiz. Öncelikle sitemize girip üye olmanızı bekliyoruz. Sonrasında satın alacağınız ürünü sepetinize eklemenizin hemen ardından ödeme sistemine ilerlerken, Fibabanka başvuru platformuna yönlendirileceksiniz. Bu form kredili ve taksitli olarak satın alma akışını başlatmanın ilk adımı. 

Sitemiz üzerinden başvuru formunuzu doldurduğunuz an kendinizi diğer herkesten bir adım önde sayabilirsiniz. 

Formu tamamlamanızın ardından banka kuryesi , sizinle iletişime geçip maksimum 8, ortalama 5 gün içinde olan bir randevu günü belirleyecek, ilgili evraklar elinde kapınızı çalmaya gelecektir. İmzalarınızı alır almaz  artık bir Fibabankalısınız! Yani Taksit Market özelinde alışveriş kredisi verilmesi ile Fibabanka müşterisi olmanız  aynı akış içinde gerçekleşecektir. Başvuru kaydından bir sonraki adımda otomatik olarak Taksit Market sitesine döneceksiniz. Özgürce alışverişinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 

Süreç boyunca bilgi almak istediğiniz her adımda bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Keyifli alışverişler sizleri bekler.

Benzer Haberler