Blog

Huawei App Gallery Ana Gorsel

Huawei AppGallery

Mobil dünyasında favori uygulamalarınız artık daha iyi, güvenli ve eğlenceli. Nasıl mı? Huawei, geleceğin en pratik uygulama mağazasını siz müşterilerimizin deneyimine sunmak için dünyanın en inovatif uygulama geliştiricileriyle birlikte çalşıyor.

Huawei en akılcıl çözümleri geliştirerek, siz kullanıcılarımıza dünyanın neresinde olursanız olun, binlerce uygulamayı kolayca ve güvenli bir şekilde keşfedebileceği ve indirebileceği bir uygulama mağazası oluşturmayı hedefliyor. Facebook, Bundle, TikTok, Hayat Eve Sığar, Yemek Sepeti, BiTaksi, Snapchat ve tüm banka uygulamaları gibi binlerce popüler uygulamayı kendi Huawei cihazınızın yerel uygulama dağıtıcı marketinden rahatça indirebileceğin App Gallery aynı zamanda Öne Çıkanlar, Kategoriler, En İyiler, İstek Listesi gibi bölümler ile sana özel kişisel bir deneyim şansı da sunuyor. Mobil deneyimini kişiselleştirmeyi seven müşterilerimiz buna bayılacak!

Dilek ve şikâyetlerinizi önemsiyoruz!

AppGallery üzerinden o çok istediğin uygulamayı bulamadınız mı? Çok zor bir ihtimalden bahsediyoruz, ancak bulamadığın her uygulama Huawei için birer sipariş demektir. Tek yapmanız gereken istediğin uygulama adını bir “İstek Listesine” göndermek. Gerisini Huawei’ye bırakmak… İstediğiniz o uygulama, uygulama marketinde yer aldığı zaman siz kullanıcımızı “İstek Listesi” aracılığı ile bilgilendireceğiz. Unutmayın ki, kullanıcılarımızın dilekleri sayesinde büyüyoruz!

Gizlilik ana felsefemiz, güvenlik temel misyonumuz!

Kullanıcılarımızın mobil deneyimini olabildiğince güvenli ve konfor halinde gerçekleştirebilmeleri her zaman birincil misyonumuzdur. Bu nedenle sakın endişelenmeyin! Çünkü AppGallery’de de en katı gizlilik ve siber güvenlik çözümlerine sahibiz. Uygulama marketinde yer alan büyük küçük her uygulama, kötü amaçlı yazılımları engellemek için dört katmanlı bir doğrulama testinden geçer, sonrasında sağlaması yapılır ve filtrelemeler sonrasında kullanıcılarımıza güvenli bir ortam beraberinde sunulur.

Cihazını yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

AppGallery’nin temelde bir uygulama marketi olma özelliği bir yana, aynı zamanda telefonunda dip köşe temizlik yapabilmek için de kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Yani ayrıca bir RAM hızlandırıcı veya depolama temizleyici yan uygulama indirmene artık gerek yok! Sadece AppGallery üzerinden “Yönetici” bölümüne girin; buradan telefonunuzdaki uygulamaları, uygulama paketlerini (APK dosyalarını) kaldırabilirsiniz. Ek olarak yine bu bölümden cihazınızı daha hızlı kullanabilmek adına depolama alanında temizlik de yapabilir, ön bellek verilerini silebilirsiniz.

Hızlı mı hızlı: Quick Apps!

170 ülkede aktif olarak hizmet sunan App Gallery, kullanıcılarının hem pil süresine hem de depolama kapasitesine saygı duyuyor… Nasıl mı? “Quick Apps” özelliği ile. Huawei’nin resmi uygulama mağazası, “hızlı uygulama” bölümü sayesinde kullanıcılarımıza Uber, Airbnb, Glovo, Vikipedi ve daha birçok uygulamayı kurulum yapmadan çalıştırma imkanı veriyor. Doğru duydunuz! Uygulamayı cihazınıza indirmenize gerek kalmadan AppGallery’nin ana ekranına ekleyerek uygulamayı kullanabiliyorsunuz. İndirmeye ihtiyaç duyulmadan uygulamalara erişme izni veren Quick App’in boyutu 1 GB. Batarya ve depolama alanından ne kadar tasarruf ettiğinizi düşünebiliyor musunuz?

İşimizi şansa bırakmıyoruz!

Hediye almaktan çok vermeyi seviyoruz! Huawei AppGallery, kullanıcısı olduğun operatörden ücretsiz internet paketi kazanma, yarışmalar, hediyeler, indirim kuponları ve özel ödüller kazanma gibi çok sayıda heyecan verici süprizlerle de kullanıcılarını mutlu etmeyi amaçlıyor. Sürpriz kampanyalarla dolu oyun çarkını çevirin; Getir, Bi Su, BiTaksi, Çiçek Sepeti gibi birçok markanın kuponlarından ve size özel kampanyalarından yararlanma fırsatını kaçırma. Hem de indirdiğiniz her uygulamayla her hafta Huawei Mate XS akıllı telefondan MateBook’a büyük sürpriz hediyeler kazanma şansınız da tam olarak bir çark uzağınızda!

Benzer Haberler