Blog

epson_gorsel

Epson EH-LS300W Lazer Projeksiyon TV

Projeksiyon Cihazı kullanımı her geçen gün artarken, en iyi projeksiyon cihazı arayışı da buna paralel olarak artmaktadır. Günümüzde yaygın kullanılan bu cihazların geniş bir kullanım alanı vardır.

Projeksiyon Cihazı kullanımı her geçen gün artarken, en iyi projeksiyon cihazı arayışı da buna paralel olarak artmaktadır. Günümüzde yaygın kullanılan bu cihazların geniş bir kullanım alanı vardır.

 Genellikle, iş yerleri ve okullarda kullanılabilen bu cihazlar; gün geçtikçe kompakt hale gelen modelleri ile evlerde de kendine yer bulmaya başlamıştır. 

Bu yazımızda Epson EH-LS300W Lazer Projeksiyon TV cihazını inceleyeceğiz.

“Epson EH-LS300W Akıllı Lazer Projeksiyon TV” cihazı ile evde sinema keyfinin tadını doyasıya çıkarın!

En sevdiğiniz filmleri, oyunları ve şovları Full HD görüntü kalitesinde ve 16:9 görüntü formatında büyük bir zevkle izleyebilirsiniz.

120 inçe varan görüntü alanı sağlamasından dolayı, evinizin en dar alanlarında bile büyük boyutlu içerik izlemenin keyfine varabilirsiniz.

EH-LS300W ultra yakın mesafeli projeksiyon cihazı serisi, YAMAHA'nın sesi ve Android TV ile birlikte gelir; böylece doğrudan cihazdan gösterim yapabilir ve eğlenceyi telefonunuzdan, akıllı ve esnek bir ekran çözümüne aktarabilirsiniz.

Yüksek görüntü kalitesi ile izlediklerinizin tadını doyasıya çıkarın!

Bu cihaz, 3LCD teknolojisi ile görüntünün rakip ürünlere göre üç kat daha parlak olmasını sağlayan mükemmel bir kaliteye sahiptir.

EH-LS300W projeksiyon cihazı, aydınlık ortamlarda bile canlı, gerçeğe yakın görüntüler sunar. Görüntü kalitesinde asla taviz vermez ve uzun saat kullanımlarınızda bile gözlerinizi asla yormaz. 3600 lümen yüksek parlaklık ve 2.500.000:1 gibi inanılmaz bir kontrast oranına sahiptir. Lümen değeri, ışık akışının kalitesini ifade eder. Dar odalarda düşük lümen değerleri yeterlidir. Fakat, kullanılan alan geniş ise daha yüksek lümen değerine sahip ürünler tercih edilmelidir.

Cihazı karanlık ortamlarda ya da aydınlık ortamlarda kullanmanıza bağlı olarak da dikkat etmeniz gereken özellikler farklılaşır.

Eğer aydınlık bir ortamda kullanacaksanız, parlaklık seviyesi sizin için daha önemlidir. Karanlıkta kullanımlar için ise kontrast değerleri daha önemlidir.

Ayrıca cihaza görüntü parlaklığını ortamına uygun ayarlamak için yeni bir renk modu da eklenmiştir.

EH-LS300W Akıllı lazer projeksiyon cihazı, size derin detaylı ve ayrıntılı görüntüler sunar. Sizin tek yapmanız gereken; etkileyici büyük ekran deneyimi ile evde eğlencenin içine dalmak!

Farklı alternatifler aramanıza gerek yok!

Eğlencenize uzun yıllar ortak olmak isteyen biri var!

Uzun ömürlü lazer ışık kaynağı sayesinde akıllı projeksiyon cihazınız ile 10 yıla kadar eşsiz görüntüler izlemenin keyfini sürebileceksiniz.

Hızlı kurulum özellikleri dikkate alınarak tasarlanmış bir projeksiyon!

Kurulumlar ile zaman harcamanıza gerek yok! Eğlenceye ulaşmak Epson EH-LS300W Akıllı Lazer Projeksiyon Tv ile çok kolay!

Epson EH-LS300W projeksiyon cihazı ile kurulum oldukça basittir.

Tek yapmanız gereken cihazınızı HDMI girişine bağlamak! Projeksiyonda, DVD oynatıcılar, oyun konsolları ve daha fazlası için iki adet HDMI girişi bulunmaktadır.

Ayrıca görüntünün hızla konumlanmasına yardımcı olan köşe ayarı sayesinde görüntüye en sağlıklı ve en hızlı şekilde ulaşabiliyoruz. Artık deneyiminizin tadını çıkarmaya hazırsınız.

Benzer Haberler