Blog

ASUS Vivobook Pro 14 OLED

ASUS Vivobook Pro 14 OLED ile vizyonunuzu sınırların ötesine genişletin!

ASUS OLED dizüstü bilgisayarlar, sinema sınıfı %100 DCI-P3 renk gamıyla profesyonel düzeyde mükemmel renkler sunuyor.

Olağanüstü ve gerçekçi renkleri yoğun bir şekilde hissetmeye hazır mısınız?

ASUS OLED dizüstü bilgisayarlar, sinema sınıfı %100 DCI-P3 renk gamıyla profesyonel düzeyde mükemmel renkler sunuyor. ASUS Vivobook Pro 14 OLED, renk gamı desteğiyle zengin ve canlı renkler sunarak ekranınızdaki her ayrıntıyı gerçekçi bir şekilde yansıtıyor. ASUS OLED dizüstü bilgisayarlar, yüksek kontrastları ve düşük parlaklıkta geniş bir renk gamını koruma yetenekleri nedeniyle düşük parlaklık ayarlarında harika ayrıntılar gösterebilir.

En karanlık sahnelerde bile en net siyahı izleyin!

ASUS OLED dizüstü bilgisayarlar siyahları mükemmel şekilde üretir. Geleneksel ekranlar, ışığı tam olarak bloke edemediği için siyahları koyu gri gösterirken, OLED ekranlar her bir pikseli tamamen kapadığı için en mükemmel ve derin siyah rengi yakalıyor. Film ya da oyun sırasında karanlıklar içindeki en ince ayrıntıyı dahi kaçırmayacaksınız!

ASUS Vivobook Pro 14 OLED , En hızlı tepki süresi ile karşınızda!

Normal bir kullanıcı için tepki hızı fark edilemez ancak monitörlerdeki bu özellik çok daha iyi bir performans elde etmek isteyen çoğu kullanıcı için tercih sebebi olmaktadır. Monitör tepkime süresi, paneldeki görüntülerin ne kadar kısa sürede ekrana getirildiği süredir. ASUS OLED ekranlar 0,2 ms yanıt süresine sahiptir - herhangi bir dizüstü bilgisayar arasında en hızlısı ve ortalama dizüstü bilgisayar LCD ekranından 50 kat daha hızlıdır.

Vivobook Pro 14 OLED'in yaratıcı yolculuğunuzu yönlendirmesine izin verin!

Vivobook Pro 14 OLED, canlı ve çarpıcı 14 inç NanoEdge 2.8K OLED1 ekranı ve hayranlık uyandıran Harman Kardon sertifikalı sesiyle gerçek renklerinizi ifade etmenizi sağlar. Vivobook Pro 14 OLED, ister iş ister oyun olsun, sizin yaptığınız şeyle bütünleşmenizi sağlar.

Vivobook Pro 14 OLED'in muhteşem 16:10 en-boy oranlı ekranına kendinizi kaptırın ve vizyonunuzu sınırların ötesine genişletin. Bu 2,8K OLED 1 NanoEdge ekran süper parlaktır — 600 nite kadar — ve ultra canlı renkler için %100 DCI-P3 renk gamıyla birlikte %84 ekran-gövde oranına sahiptir.

Ayrıca profesyonel düzeyde renk doğruluğu için PANTONE® Onaylı ve düşük mavi ışık emisyonları için TÜV Rheinland sertifikalıdır.

Vivobook Pro 14 OLED'in yepyeni bir görsel deneyimle yaratıcı yolculuğunuzu yönlendirmesine izin verin.

 

Benzer Haberler